دورهمی


 
تکنیک های نوین مدیریت فروش در دوره ی رکود
شهریور ۱۳, ۱۳۹۳سمینار ها ۰
تکنیک های نوین مدیریت فروش در دوره ی رکود با حضور برجسته ترین مدیر ایرانی شرکت یاهو
تکنیک های نوین مدیریت فروش در دوره ی رکود

Place and time of holding بلوار آفریقای شمالی – بالاتر از ظفر – خ ناصری – سالن همایشهای هتل طوبی (۱۳ شهریور ۱۳۹۳)
تکنیک های نوین مدیریت فروش در دوره ی رکود چیست ؟ این همایش با حضور یحیی علوی، مدیر اسبق فروش بخش خاورمیانه شرکت یاهو روز جمعه 14 شهریور ماه ساعت 17 الی 21 در خیابان افریقا، خیابان ناصری، سالن کنفرانس هتل طوبی برگزار می شود که خبرگزاری های تسنیم ،شریان،رویکرد ، خبرنامه دانشجویان ایران ،پارس نیوز،تهران پرس، شفاف و… در این خصوص با مدیریت موسسه آفریقا جناب اقای مهرشاد خدابخشی مصاحبه ای داشته اند ،متن و لینک های مربوطه به شرح ذیل می باشد :

یک مدیر موفق گفت: تخصص، تعهد، پشتکار و انگیزه جهت کسب آموزش های روز از مهمترین شاخصه های مدیران موفق در شرایط کنونی اقتصادی کشور است.
مهرشاد خدابخشی مدیر موفق و کارشناس حوزه مدیریت در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری همایش ” فروش در دوره رکود “، در خصوص سابقه برگزاری این گونه همایش های مدیریتی اظهار داشت: از سال 1940 همایش های بسیاری در حوزه کسب و کار درسراسر دنیا برگزار شده است و در ایران نیز سابقه برگزاری این همایش ها به سال 84 باز می گردد.

وی افزود: با توجه به دورنمای روشن شرایط اقتصادی و فضای سیاسی کشور در سالهای پیش رو ، برگزاری همایش هایی با مضمون معرفی استراتژی های مناسب جهت مواجهه با رکود حاکم بر فضای کسب و کار ، با جدیت بیش تر در اولویت برنامه ریزی هایمان قرار گرفت.

خدابخشی با اشاره به استقبال چشمگیراز این همایش بیان کرد:
علیرغم برگزاری این همایش در تهران ، درخواست های متعدد مدیران مستقر در شهرستان ها جهت حضور در همایش قابل توجه بوده است .

وی با اشاره به شرایط رکود اقتصادی ناشی از تحریم ها، خاطرنشان کرد: شرکت های فعال نیازمند تجهیز به ابزارهای نوین برای غلبه بر شرایط حاکم هستند و ما سعی می کنیم با برگزاری جلسات هم اندیشی و همایش ها، راهکارها و آموزش های لازم در این زمینه را به مدیران ارائه دهیم.

وی همچنین با تاکید بر نقش موثر آموزش در امر مدیریت اذعان کرد: درهمایش این دوره که با عنوان “تکنیک های نوین مدیریت فروش در دوره رکود” برگزارمی­شود، مطالب آموزشی با در نظر گرفتن شرایط بازار ایران و ارائه راهکارهای نوین و قابل اجرا در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

خدابخشی با اشاره به توانایی مدیران داخلی کشور خاطرنشان کرد: اگر توانمندی مدیران داخلی نبود امکان عبور از تحریم ها طی سال های گذشته وجود نداشت و ما امیدواریم بتوانیم مدیران حاضر در همایش را با مسائل نوین بازاریابی و مارکتینگ در شرایط رکود بیشتر آشنا سازیم.

وی همچنین ضمن تقدیر از همکاری دولت در برگزاری همایش های آموزشی طی یک سال گذشته اظهار امیدواری کرد: شرایط به نحوی باشد که امکان استفاده از مدیران ارشد و اساتید بین المللی بیش از گذشته، فراهم آید.

وی در مورد مشکل اشتغال فارغ التحصیلان کشور نیز عنوان کرد: متاسفانه آنچه در دانشگاه های ما مغفول مانده نقش آموزش علم مدیریت و اقتصاد به دانشجویان بوده. دانش آموختگان علیرغم کسب درجات عالی علمی، توانایی و دانش ایجاد کسب و کار جدید را ندارند و لاجرم برخی از ایشان برای پر کردن این خلا به دوره های MBA و DBA روی می آورند.

وی در خصوص همایش گفت: این چندمین همایشی است که موسسه تدبیرسازان سازان آفریقا، با بیش از 12 سال فعالیت در این حوزه، برگزار می کند و ما مفتخریم که توانسته ایم در این مدت صدها مدیر در سطح کشور پرورش دهیم که اکنون در زمینه های مختلف در داخل و خارج از کشور در حال فعالیت هستند.

این مدیر موفق در پایان بیان کرد: این همایش صرفاً با هدف آموزش برگزار می شود و مجموعه آفریقا آموزش و ارتقای دانش مدیریتی مدیران جوان فعال در عرصه اقتصادی کشور را رسالت اجتماعی خود دانسته و هیچگونه جنبه تجاری وسود اقتصادی برای خود متصور نیست.

لینک های مصاحبه در خبرگزاری ها :
تسنیم

پارسینه

ویستا

شفقنا

رویکرد

خبرنامه دانشجویان ایران

شریان

پارس نیوز

سراج 24

تهران پرس

شفاف

 

امید است بتوانیم با برگزاری این دوره در فرا رسیدن دوران های بهبود و رونق استراتژی های شرکت شما سهمی داشته باشیم…
شما می توانید از طریق ارسال فرم ثبت نام در پایین صفحه و یا شماره تماسهای ذیل در سمینار مذکور ثبت نام نمایید.

تلفن های تماس جهت رزرو :

02188671278 و 02188887008 و 7-02188885596

09122396069 و 09125048068 و 09124390702

 

اخذ گواهینامه مدیریت به سبک برایان تریسی

نوشته شده توسط
Aydin Abadani
اخذ گواهینامه مدیریت به سبک برایان تریسی
اسفند ۲۶, ۱۳۹۱رویدادها ۰
اخذ گواهینامه مدیریت به سبک برایان تریسی توسط مدیریت موسسه آفریقا | ۱۳۹۱/۱۲/۲۶
اخذ گواهینامه مدیریت به سبک برایان تریسی

اخذ گواهینامه مدیریت به سبک برایان تریسی
مدیریت محترم مجموعه آفریقا دارای مدرک کارشناسی ارشد MBA  از دانشگاه صنعتی شریف ، موفق به کسب گواهینامه مدیریت به سبک برایان تریسی از سوی مرکز International Brian Tracy شدند ، کسب این موفقیت ارزشمند را به ایشان ، پرسنل مجموعه و کلیه موکلین موسسه افریقا تبریک می گوییم.

غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید اما نام برایان تریسی را حداقل 5 بار نشنیده باشید…
برای ما ایرانی ها، او نماد موفقیتِ غربی است. کسی که کتاب های زیادی از او در کتابفروش ها به چشم میخورد و در تمام کتاب هایش به پند های ساده و روانی به ما راه صحیح موفقیت را نشان میدهد.

خیلی ها هستند که معتقدند مسیر زندگی شان پس از آشنایی با برایان تریسی تغییر کرد. زندگی خیلی از آنهایی که کتاب هایش را خوانده اند متحول شده.

فروشندگانی با درآمد بالا هستند که فروش خوب شان را مدوین کتاب پرقدرت «روانشناسی فروش» برایان تریسی اند.

به راستی نمیتوان هیچ ایرادی بر کتاب های برایان تریسی وارد کرد.
برایان تریسی آنقدر ساده، روان و کاربردی می نویسد که از میانه خواندن تصمیم میگیرید کتاب را کنار گذاشته و به آنچه یادگرفتید عمل کنید.

اما در این مقاله میخواهیم کمی بیشتر (و خلاصه) راجع به برایان تریسی بدانیم؛

برایان تریسی کیست؟
مهم ترین توصیه موفقیت اش چیست؟
جملات منتخب اش از کتاب های مختلف
این مقاله زندگینامه برایان تریسی و یا معرفی محصولات او نیست.
ما با این پیشرفض که حداقل نام او را شنیده اید، میخواهیم کمی بیشتر راجع به او بدانید. این مقاله کمی بیشتر از آشنایی است و مثل کتاب های برایان تریسی، کاربردی !

برایان تریسی تو کی هستی؟
در زمستان سرد سال 1944 در شهر ونکوور کانادا بدنیا آمد. اهل درس نبود و خیلی زود مدرسه را نیمه تمام رها کرد تا به دنبال کسب پول برود چون خانواده واقعا فقیری داشت.

اولین کاری که پیدا کرد، باربری کشتی بود. به مدت هشت سال مشغول به کار سخت فیزیکی باربری کشتی شد؛ رفته رفته نسبت به این کار و زندگی سختی که داشت ناامید و بی انگیزه شد.

به خاطر فشار کاری اش، که به گفته خودش تمام این مدت را در سفر گذراند و هشتاد کشور دنیا را در پنج قاره دید و دیگر نمی توانست آن شغل را ادامه دهد پس خیلی زود سراغ شغل راحت تر دیگری رفت و فروشندگی را انتخاب کرد.

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :